Chcę pomóc

Wybierz cel wsparcia:

Film „Opiekun”

Wspieraj film o św. Józefie – świętym potrzebnym na dzisiejsze czasy.

Serial “The Chosen”

Wspieramy promocje “The Chosen” – globalnego hitu, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Dobre Nowiny – największa w Polsce bezpłatna gazeta ewangelizacyjna

Obecnie rozdajemy co miesiąc 200 000 gazet. Wspieraj ten projekt, by nakład stopniowo zwiększał się do miliona egzemplarzy.

Film o ks. Franciszku Blachnickim

Mamy niepowtarzalną okazję przedstawić historię człowieka, który miał wpływ na upadek komunizmu i zainspirował do czynienia dobra tysiące osób!

Wspieraj WSZYSTKIE projekty Stowarzyszenia

Stowarzyszenie realizuje wiele wspaniałych projektów. Ale aby mogło to robić, to potrzeba pokryć koszty biurowe, administracyjne i pracownicze. Wspieraj trzon projektów, czyli codzienne działanie Stowarzyszenia Rafael.

Wybierz sposób wsparcia:

Wsparcie finansowe

Wsparcie finansowe uruchamia każde przedsięwzięcie. Jego wielkość ma wpływ na możliwości, których możemy użyć podczas pracy. A że chcemy, by filmy i gazety ewangelizacyjne były jak najlepsze, dlatego zapraszamy Cię do współdziałania. Stwórzmy wspólnie coś wielkiego – coś, co może podtrzymać wiarę i przekazać prawdziwe wartości kolejnemu pokoleniu. Aby wspierać finansowo wybierz z powyższej listy interesujący Cię projekt, lub dokonaj przelewu na cele statutowe Stowarzyszenia: STOWARZYSZENIE RAFAEL; Numer konta: 09 1240 4719 1111 0000 5179 1106 ; Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe + TWÓJ MAIL i TELEFON.

DOKONAJ DAROWIZNY

Wsparcie modlitewne

Otocz „pancerzem” modlitwy członków Stowarzyszenia, twórców i odbiorców tworzonych dzieł. Twoja modlitwa to realne wsparcie, które – jak wierzymy – jest błogosławieństwem i ochroną w trudnym czasie, a to bardzo potrzebne!
Dołącz do internetowej modlitewnej grupy wsparcia „Pancerz”.

MÓDL SIĘ

Zapisz się na newsletter

Zawsze dowiesz się jako pierwszy. Nic nie umknie Twojej uwadze. Jest nas kilkaset tysięcy osób. Robimy #DobreRzeczy, więc dołącz do nas!