Międzynarodowe spotkanie dystrybutorów

JUŻ NIEBAWEM KOŃCZYMY PRACE NAD 'NAJWIĘKSZYM DAREM'!

Za niespełna miesiąc, prace nad montażem filmu “Największy Dar” zostaną zakończone. Jednak do premiery czeka nas jeszcze dużo pracy, by zebrać brakujące fundusze.

Wiemy już, że wartość przebaczenia ukazana w „Największym Darze” rozejdzie się po całym świecie!

Drodzy Darczyńcy!

To Wy jesteście lokomotywą dla tego przedsięwzięcia i to dzięki waszej pomocy mogą powstawać takie projekty. Dziękujemy!

Poniżej przedstawiamy fotorelację ze spotkania dystrybutorów w Madrycie, które zorganizowało Infinito+1 – nasz hiszpański partner.