Chcę pomóc

Wybierz cel wsparcia:

3 filmy – prace przygotowawcze

Film ma ogromną siłę wpływu na świat. Dlatego właśnie rozpoczęliśmy prace dokumentacyjne i scenariuszowe nad 3 kolejnymi tytułami. Mamy błogosławieństwo i otwartą drogę. Potrzeba tylko…

Wspieraj WSZYSTKIE projekty Stowarzyszenia

Stowarzyszenie realizuje wiele wspaniałych projektów. Ale aby mogło to robić, to potrzeba pokryć koszty biurowe, administracyjne i pracownicze. Wspieraj trzon projektów, czyli codzienne działanie Stowarzyszenia Rafael.

Dobre Nowiny – największa w Polsce bezpłatna gazeta ewangelizacyjna

Obecnie rozdajemy co miesiąc 200 000 gazet. Wspieraj ten projekt, by nakład stopniowo zwiększał się do miliona egzemplarzy.

Film „Józef”

Wspieraj film o św. Józefie Kaliskim – świętym potrzebnym na dzisiejsze czasy.

Wybierz sposób wsparcia:

Wsparcie finansowe

Wsparcie finansowe uruchamia każde przedsięwzięcie. Jego wielkość ma wpływ na możliwości, których możemy użyć podczas pracy. A że chcemy, by filmy i gazety ewangelizacyjne były jak najlepsze, dlatego zapraszamy Cię do współdziałania. Stwórzmy wspólnie coś wielkiego – coś, co może podtrzymać wiarę i przekazać prawdziwe wartości kolejnemu pokoleniu. Aby wspierać finansowo wybierz z powyższej listy interesujący Cię projekt, lub dokonaj przelewu na cele statutowe Stowarzyszenia: STOWARZYSZENIE RAFAEL; Numer konta: 09 1240 4719 1111 0000 5179 1106 ; Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe + TWÓJ MAIL i TELEFON.

DOKONAJ DAROWIZNY

Wsparcie poprzez robienie zakupów w ponad 1000 sklepów

Bezkosztowo wspieraj dzieła ewangelizacji mocniej niż kiedykolwiek. Rób zakupy tak jak zawsze, a z aplikacją AP+wspieram ewangelizację część zysków sprzedawca przeznaczy na wybrany cel ewangelizacyjny. Możesz wybierać wśród 1000 sklepów internetowych i stacjonarnych. Zakupów możesz dokonać przez komputer, telefon komórkowy oraz w sklepach stacjonarnych.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU AP+

Wsparcie modlitewne

Otocz „pancerzem” modlitwy członków Stowarzyszenia, twórców i odbiorców tworzonych dzieł. Twoja modlitwa to realne wsparcie, które – jak wierzymy – jest błogosławieństwem i ochroną w trudnym czasie, a to bardzo potrzebne!
Dołącz do internetowej modlitewnej grupy wsparcia „Pancerz”.

MÓDL SIĘ

Zapisz się na newsletter

Zawsze dowiesz się jako pierwszy. Nic nie umknie Twojej uwadze. Jest nas kilkaset tysięcy osób. Robimy #DobreRzeczy, więc dołącz do nas!

Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Stowarzyszenia Rafael (ul. Rękawka 51, 30-535 Kraków, KRS 0000152542, NIP 9451920090) oraz na przetwarzanie danych (adresu e-mail oraz historii otwieralności wiadomości). Zgodę możesz cofnąć w każej chwili. Więcej informacji o polityce prywatności otrzymasz w e-mailu.

 

Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Stowarzyszenia Rafael (ul. Rękawka 51, 30-535 Kraków, KRS 0000152542, NIP 9451920090) oraz na przetwarzanie danych (adresu e-mail oraz historii otwieralności wiadomości). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Więcej informacji o polityce prywatności otrzymasz w e-mailu.